OFAFA 2011

Ewolucja Ewolucja

Konkurs na film według jednego scenariusza

Test (2009) Test (2009) Wieczór taksówkarza (2008) Wieczór taksówkarza (2008) Dzień Matki (2009) Dzień Matki (2009)

Kuśtyki

Czarny Kot

Tobiasz Jan Jagiełło

Tobiasz urodził się w roku 1990 w Gorzowie Wlkp., jest więc już dzieckiem III RP. Obecnie jego miejscowością rodzinną jest jednak Kłodawa koło Gorzowa, a miejscem zamieszkania Poznań, gdzie studiuje biotechnologię na Uniwersytecie Przyrodniczym.

Jeśli chodzi o twórczość filmową zajmuje się przede wszystkim animacją plastelinową, jednak w razie potrzeby występuje również jako aktor w naszych filmach fabularnych. Oprócz tego gra na różnych instrumentach (gitara, harmonijka, drumla, klawisze), szczególnie bluesa, pisze opowiadania, a czasem rysuje psychodeliczne komiksy.

Jego najświerzszym sukcesem artystycznym jest bez wątpienia główna nagroda w kategorii filmu nieprofesjonalnego na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Filmów Animowanych OFAFA w Krakowie, jaką zdobył jego autorski film pt. „Ewolucja”, wykonany właśnie techniką animacji plastelinowej.

[ Kanał Tobiasza na YouTube ]

Tobiasz

Tobiasz Jagiełło Tobiasz Jagiełło Więzień Więzień

Jakub

Jakub Jagiełło Jakub Jagiełło H... (najlepiej oglądać nocą, przy zgaszonym świetle, gdy nie ma nikogo w domu) H... (najlepiej oglądać nocą, przy zgaszonym świetle, gdy nie ma nikogo w domu)